
влевовправо
Комплект постільної білизни бавовна ANDIN (1356) євро 200х215
- Готово до відправки
- Код: Пост 1356 Євро
1 420 ₴
+380 (97) 575-03-00
менеджер
- +380 (93) 386-42-66
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект постільної білизни поплін ANDIN
Постільна білизна з попліну.
Не вигорає, не линяє, не деформується.
Поплін - це екологічно чиста тканина зі стовідсоткової довговолокнистої бавовни, що гармонійно виглядає в будь-якому кольоровому рішенні.
Склад: 100% бавовна
Виробництво: Узбекистан
Кольорова гама може змінюватись в залежності від параметрів Вашого екрану або поставки!
Розмір комплекта постільної білизни:
Євро:
1 х Підковдра 200х215 см
1 х Простирадло 216х240 см
2 х Наволочка 50х70 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDIN |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Поплін |
| Колір | Кремовий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 216 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро 200*215 |
| Тип товару | Постільна білизна |
| Простирадло на гумці | Ні |
- Ціна: 1 420 ₴



